|
W Niepołomicach nie będziemy żadnym faworytem.
Można się spodziewać porządnie nawodnionego, grząskiego boiska (oni się o to zatroszczą choćby była susza pustynna w Polsce w tym czasie), o szerokości minimalnej jaką dopuszczają przepisy. Puszcza będzie zdobywać teren grając długą piłkę wzdłuż linii bocznej licząc na to, że wyjdzie ona na aut/róg po interwencji obrońcy. A przy takim boisku to każdy aut będzie jak rzut rożny dla tych dryblasów.
Trzymajcie kciuki, żeby Skra urwała im dzisiaj chociaż te 2 punkty.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|