Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 29.05.2023, 07:51
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Gdziekolwiek pojedziemy będziemy faworytem, mamy lepszy skład niż którykolwiek z rywali.
Nie wiem gdzie byłeś podczas rundy wiosennej ale najwyraźniej nie śledziłeś meczów Wisły z drużynami, z którymi zagramy w barażach - na 90% będą to Nieciecza i Puszcza.

Czy będziemy faworytem w Niepołomicach z Puszczą? Oczywiście, że NIE.
Gospodarze zrobią wszystko, łącznie z bronowaniem boiska żeby ten mecz wygrać.
A nasz "trener" nakaże piłkarzom grać swoje. Co oczywiście skończy się.porażką.

Czy będziemy faworytem w Niecieczy z Bruk Betem? Moim zdaniem w tym meczu szanse 50/50 - może zadecydować silniejsze morale. Po wczorajszym meczu nie wydaje mi się, żeby to był nasz atut.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując