viktor56 napisał(a):

|
Gdziekolwiek pojedziemy będziemy faworytem, mamy lepszy skład niż którykolwiek z rywali.
|
Nie wiem gdzie byłeś podczas rundy wiosennej ale najwyraźniej nie śledziłeś meczów Wisły z drużynami, z którymi zagramy w barażach - na 90% będą to Nieciecza i Puszcza.
Czy będziemy faworytem w Niepołomicach z Puszczą? Oczywiście, że NIE.
Gospodarze zrobią wszystko, łącznie z bronowaniem boiska żeby ten mecz wygrać.
A nasz "trener" nakaże piłkarzom grać swoje. Co oczywiście skończy się.porażką.
Czy będziemy faworytem w Niecieczy z Bruk Betem? Moim zdaniem w tym meczu szanse 50/50 - może zadecydować silniejsze morale. Po wczorajszym meczu nie wydaje mi się, żeby to był nasz atut.