|
Dajmy se siana z rozważaniem nie tyle awansu z drugiego miejsca co awansu w ogóle.
Nie mamy trenera.
Nie da się awansować bez trenera.
Nie ośmieszajmy się. Te miernoty nie są tego warte.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|