Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 28.05.2023, 22:18
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Powstaje pytanie czy jest to uczciwe w stosunku do graczy którzy nie mieszczą się na ławce.

Inna sprawa, skoro i tak graliśmy z Cisse jak w dziesiątkę, to JB mógł wejść jako taki Stojanow do srodka od rzutów wolnych. Coś jak Hagi albo Štilić na stare lata. Może chociaż biłby te wolne lepiej od Luisa?
Nie jest uczciwe i nadal uważam to za jedną z patologii jaka u nas ma miejsce, czyli że właściciel klubu jest piłkarzem. Bo jak ma się zachować trener, jak mają się zachować inni piłkarze? Uważam, że ta sytuacja i zapewne jeszcze parę innych jest powodem tego, że żaden trener który podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków nie będzie chciał przyjść. Liczę na to, że kiedyś jakiś potencjalny trener będzie miał na tyle jaj i powie to osobie z którą będzie prowadził negocjacje może to otworzy im w końcu oczy.

To co zrobił/robi Kuba wygląda fajnie medialnie, fajnie czyta się o tym w gazetach, że wraca po latach, ratuje klub, daje kasę, chce grać za darmo, ale trzeba się postawić potem od drugiej strony. Czy chciałbyś przyjść do takiego klubu i być trenerem? Jesteśmy profesjonalnym klubem, w grę wchodzą miliony pieniędzy, a po latach wygląda to jak w klubie okręgowym, gdzie właściciel pizzerii postanawia kupić sobie jakiś klub, aby się przez moment pobawić się w piłkarza, trenera, właściciel i Boga na swojej wiosce.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując