Cytat:
|
Bo inaczej ja nie rozumiem co to miało być? Boisko nasze, sędzia ok, rywal przeciętny i osłabiony, grający o nic... Oddaje dwa celne strzały w meczu i wygrywa 2-1. Do tego bliżej było chyba 1-3 niż remisu... Wiem był strzał Dudy, ale i Zagłębie spitolilo przynajmniej jedna kontrę 2 na 1.
|
Ja rozumiem to tak, że na 5 ważnych meczów w tym roku przegraliśmy 4. W każdym z tych meczów, pod presją, nie pokazaliśmy praktycznie nic na boisku.
Zostały nam 1-3 mecze. Każdy z nich będzie teraz wazny, bo nawet jeszcze możemy awansować z 2 miejsca, a jak nie to trzeba grać o 3 miejsce, każdy będzie pod presją.
Jeśli nie ogarniemy mentalu to zakładając, że gramy baraże to zapowiada się, że chociaż w jednym z tych meczów (przy założeniu, że jednak ten pierwszy baraż wygrywamy) psycha nie udźwignie tego.