|
Z Ruchem Szywacz
z LKS Colley
a teraz Cisse.
3 dywersantów,V kolumna jak zwa tak zwal.No tak sie nie da.
dzis w zasadzie gralismy w 10 ,bo to co odwalal murzyn nawet nie da sie opisac.
a najgorsze ze za to wszytsko odpowaida trener,ja bym go zdjal po 15 minutach ale Sobol zapewen widzial w nim man of the match.
Mecz przegrany tak frajersko ze chyba nawet Wujo by sie usmial.
Nieiwem jak moza bylo zaprzepascic tak wiele ,dzis trzeba bylo wyrywac pluca i zygac ze zmeczenia.Nic takiego nie mialo miejsca.
Zamiast tego mamy juz zapewne teksty ze za tydzien w Lecznej to sie poprawimy.No asy .
Trzeba bylo sie skichac zeby choc zremisowac ,zeby nie grac w Niepolomicach ale co tam ,ogral nas Sosowiec ktory ma wy.jebane na wszytsko i przyjechal na wycieczke robiac jedna kontre.
Brawo Sobol ,ciebie juz nie przecietnaki ogrywaja ,ale totalne ogórki.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.05.2023 o godz. 21:08.
|