Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#608
Stary 28.05.2023, 20:44
Dlaczego słabi? Jak zawsze trzeba dokonać korekt. Chyba nikt nie oczekiwał, że w tym samym składzie będziemy walczyć w Ekstraklasie albo w 1 lidze? Wzmacniać się trzeba zawsze, bo zawsze można coś poprawić, a w obecnej Wiśle aż nadto.
Odpowiedz cytując