loco86 napisał(a):

|
Sobolewskiego już dawno nie powinno tu być. Najważniejsze mecze i każdy to wpier... Przyjdzie kolejny sezon i znowu będzie wygrana z drużynami typu Chrobry , Odra i Jarek w szatni z głośnikiem i lizanie się po fiu..ch jak to jest zajebiscie.
|
Za rok nie będzie tu połowy składu, w tym Fernandeza i Ikbekeme - nawet z Chrobrym będzie ciężko o punkty.