Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#836
Stary 28.05.2023, 19:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Już dawno tak grają. Odkąd uwierzyli, że muszą awansować.

To wina sztabu, że taka sytuacja ma miejsce.

Co na boisku robi Żyro.
To co potrafi najlepiej -był wszędzie ,w zasadzie nigdzie ,pokazywał się do gry ale tak aby mu nie podać.Taka gorsza wersja Macka S.
Odpowiedz cytując