Drozd napisał(a):

Już dawno tak grają. Odkąd uwierzyli, że muszą awansować.
To wina sztabu, że taka sytuacja ma miejsce.
Co na boisku robi Żyro.
|
To co potrafi najlepiej -był wszędzie ,w zasadzie nigdzie ,pokazywał się do gry ale tak aby mu nie podać.Taka gorsza wersja Macka S.