|
Ten kto kupił Fernandeza nieźle się w.......ił jak będzie miał gruby i długi kontrakt to będzie ssał z niego jak pijawka przy minimalnym nakładzie swoich własnych sił, fajnie se wyregulował brwi, śliczny jest. Mam nadzieje że nie zobaczę tego najemnika w meczu z Łęczną. Nie pamiętam piłkarza w naszej koszulce który miał by aż tak bardzo wyjebane.
Najlepsi i najniebezpieczniejsi na boisku Duda i Rodado schodzą kurde jako pierwsi a wchodzą kaleki które by się nie załapały w wieczystej. Brawo Sobol.
Pierwszy powinien zejść Fernandez i Cisse( ten chociaż pare razy pogonił w pierwszej połowie), powinien wejść Benito a nie Żyro.. No i my w ogóle nie mamy środkowych obrońców, ale to chyba wiedzą wszyscy
|