Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.05.2023, 17:49
O ile chwaliłem Sobolewskiego za mecz w Podbeskidziu, gdzie graliśmy bardzo dużo bezpośrednich piłek przez środek, tak w tym meczu po prostu nie rozumie.. stosowaliśmy niski pressing oddawając czesto piłkę Zaglębiu.. u siebie? w takim meczu?
Odpowiedz cytując