Temat
:
33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
159
28.05.2023, 17:49
O ile chwaliłem Sobolewskiego za mecz w Podbeskidziu, gdzie graliśmy bardzo dużo bezpośrednich piłek przez środek, tak w tym meczu po prostu nie rozumie.. stosowaliśmy niski pressing oddawając czesto piłkę Zaglębiu.. u siebie? w takim meczu?
sevenheaven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sevenheaven
Znajdź inne posty napisane przez sevenheaven