|
Znowu Sobol zrobił coś czego nie robił, pamiętacie mecz z Ruchem? Wytrzasnął Szywacza, gdy ten w całym sezonie jak wchodził to do środka, a tam dał go na skrzydło, teraz odkąd on jest pierwszym trenerem Żyro jak wchodził to na skrzydło, a teraz od czasów Brzęczka po 8? miesiącach wystawił go na szpicę,. Zresztą z Cisse też jest ciekawe tyle miesięcy nie mieścił się nawet na ławkę, aż tu nagle ława a teraz pierwszy skład.
Murawa, sędzia, agresywni przeciwnicy, dziś nic z tych strasznych rzeczy nie było, kolejny raz WAŻNY mecz położony w dużej mierze przez trenera. :((((
|