Wyświetl pojedynczy post
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.05.2023, 17:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, to tak jakbyś napisał że mecz z Cracovią to w sumie o nic

Stadion zapełniony, wszyscy w żółtych koszulkach, piłkarze dający z tak zwanej wątroby... GKS na nas nawet w połowie tak się nie spiął jak na Ruch, dla piłkarzy to była szansa odkupienia nieudanego sezonu. Przy remisie zaczęli cisnąć tak jakby walczyli o awans.

Ruch chciał się prześliznąć minimalnym nakładem sił i dostał w 92 minucie, ale ostatnie 15 toczyło się głównie na ich połowie.

Nie ukrywam że przyjemnie się to oglądało, choćby przez samo zaangażowanie piłkarzy GKS.

Oby nasi też wyszli dziś z taką wolą zwycięstwa.
Dlatego napisałem że wiem że to mecz derbowy. Mimo to zdarzyło się to o czym pisałem. Niestety...
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując