|
Dlaczego w meczu u siebie przyjmujemy dziwaczną taktykę dawania rozgrywania rywalowi ? Do tego rywalowi , który w tym roku nie wygrał u siebie meczu - kiedy u siebie zawsze dominujemy i mamy przewagę w posiadaniu piłki ?
Nagle chcieliśmy grać taktyką Ruchu i grać z kontry ? u SIEBIE ? z SOSNOWCEM ?
Co na boisku robił murzyn kiedy można było ustawić przed Juncą Szota , który ostatnio dobrze grał w dodatku zaliczył asystę i gola a przy okazji dałby coś w defensywnie ?
Chciałbym żeby Sobol miał świadomość jak ch... taktykę zastosował na ten mecz i jak marne zmiany przeprowadził... kolejny raz.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
|