Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.05.2023, 16:44
W dniu dzisiejszym Fernandez dobitnie pokazał, że już ma wywalone w klubie zależy mu jedynie na indywidualnych wynikach. Wszelakie próby rozegrania jakiejś akcji ofensywnej przez niego to kręcenie kółeczek i gra w poprzek.
Dobitnie fatalne spotkanie pokazali również Cisse, który w Stuttgarcie to znalazł się chyba jedynie przez przypadek, Tachi, którego stawianie na defensywnym pomocniku to kryminał i Młyński oraz Żyro którzy prawdopodobnie w Wiśle II lub jakichś "potęgach" rzędu KS wiązownica, Sokół Sieniawa czy Pcimianka Pcim grali by ogony lub w ogóle nie łapali się na ławkę.
Prawdopodobnie tym meczem pogrzebaliśmy już awans z baraży z uwagi na mecze wyjazdowe - wyjazdy na to kartoflisko w Niepołomicach gdzie pasają bydło czy wyjazd na pola kukurydzy w Niecieczy wiąże się zawsze z problemami naszych grajków bez względu czy to ESA czy 1 liga czy sparing... Na chwilę obecną zostanie na kolejny rok w tej lidze ogórkowej to śmierć naturalna, bo pozbędziemy się znowu połowy składu i wymienimy na jeszcze większych i gorszych ogórków z zawyżonymi pensjami bez ambicji...
Odpowiedz cytując