Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.05.2023, 16:38
To, że piłkarze mentalnie nie unieśli tego meczu i szansy, która się otworzyła, jest w znacznej części winą trenera. Znowu wyszli na boisko źle nastawieni, taktycznie nieprzygotowani i jeszcze dodatkowo źle dobrani. Oczywiście później w trakcie meczu Sobolewski w żaden sposób nie potrafi tego skorygować i poprawić.

Reagował źle, za długo trzymał Cisse, a jeśli kontuzja Jamesa nie była poważna, powinien wziąć go chociaż na ławkę. Swoimi posunięciami jeśli nie przegrał nam kolejnego ważnego meczu, to przynajmniej bardzo się do tego przyczynił.

Wracając jeszcze do Cisse: niepojęte nie tylko, że w takiej dyspozycji przebywał tak długo na boisku, ale że w ogóle na nim się znalazł i tak ustawiał. Gdzie odprawa przedmeczowa? Gdzie reagowanie trenera na rozwój wydarzeń podczas gry, zarządzanie meczem? Dlaczego Fernandez nie dostał opierdziela za totalne olewanie pracy w destrukcji? Dlaczego kolejny raz ratujemy lewą stronę Młyńskim, a nie Błaszczykowskim, który podobno jest gotów do gry?

Znów odpowiedź jest tylko jedna: my nie mamy trenera.
Odpowiedz cytując