Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.05.2023, 16:19
https://www.instagram.com/reel/CsyoM63glMf/

(wideo) kibice z sektora C i piłkarze po meczu Wisła 1-2 Zagłębie


PS. 10. porażka Wisły w lidze, której połowa ma budżet na poziomie Wisły Kraków, w której piłkarze zarabiają w pojedynkę 120 tysięcy złotych miesięcznie, czyli tyle ile 4 najlepszych piłkarzy Zagłębia Sosnowiec razem wzięci. I to, kvrwa, skandal. A trenerami Sobolewski z Kmiecikiem, który poza wbijaniem tyczek w ziemię nie robi nic więcej. Najpierwej porządek zrobić z piłkarzami, a dopiero później zabrać się za Sobolewskiego i Kmiecika, który może co najwyżej asystować trenerowi w drużynie U-17, a nie drużynie, która walczy o przetrwanie, czyli o awans do Ekstraklasy. Gdzie tutaj choć trochę powagi?

I nawet gdyby udało im się awansować do Ekstraklasy (przy takich nakładach finansowych w porównaniu z pozostałymi klubami w lidze, trzeba być upośledzonym, żeby nie zdołać awansować), to żeby nikogo to nie uśpiło, bo porządek i tak trzeba będzie zrobić.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.05.2023 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując