Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 28.05.2023, 16:15
Ktoś tu powołał się na Einsteina. To prawda: nie można ciągle robić tego samego i oczekiwać innych rezultatów.

Niestety Sobolewski najwyraźniej tego nie rozumie. I nawet jeśli przez chwilę wydaje się, że z czegoś wyciągnął wnioski, za jakiś czas znów wraca do dawnych błędów.

Jego wybory i decyzje personalne w tej rundzie są katastrofalne i dyskwalifikujące. Przygotowanie mentalne zespołu do ważnych meczów również. To słaby punkt drużyny, a nie mocny.

Dlatego jestem za wymienieniem Go na innego trenera z zagranicy, a najlepiej niższych lig hiszpańskich.

Zacznijmy wreszcie działać mądrze.
Odpowiedz cytując