|
Ktoś tu powołał się na Einsteina. To prawda: nie można ciągle robić tego samego i oczekiwać innych rezultatów.
Niestety Sobolewski najwyraźniej tego nie rozumie. I nawet jeśli przez chwilę wydaje się, że z czegoś wyciągnął wnioski, za jakiś czas znów wraca do dawnych błędów.
Jego wybory i decyzje personalne w tej rundzie są katastrofalne i dyskwalifikujące. Przygotowanie mentalne zespołu do ważnych meczów również. To słaby punkt drużyny, a nie mocny.
Dlatego jestem za wymienieniem Go na innego trenera z zagranicy, a najlepiej niższych lig hiszpańskich.
Zacznijmy wreszcie działać mądrze.
|