Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 28.05.2023, 15:52
Wiadomo, że Sobolewski to kiepski trener, ale żeby piłkarze zarabiający po 120 tysięcy złotych, mający w swoich CV poważniejsze kluby jak Kotwica Kołobrzeg czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki wyłapywali wpierdoI na własnym stadionie od Zagłębia Sosnowca, który nie wygrał na wyjeździe od blisko roku czasu, w którym 4 najlepszych piłkarzy łącznie zarabia tyle ile jeden Rodado w Wiśle, gdzie za największą gwiazdę robi 30-letni Sobczak, który w meczu z Wisłą przesiedział cały mecz na trybunach, to już wyższa szkoła jazdy. To samo się tyczy jakichś Ruchów, ŁKS-ów, Puszczy, itd.

Piłkarze z takimi pensjami i z takimi CV w starciach z takimi leszczami w 1. lidze powinni z automatu grać swoje jak dzisiaj, być odporni psychicznie i pewnie wygrywać, a nie patrzeć co im tam Sobol pierdoIi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.05.2023 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując