Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 28.05.2023, 15:30
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Cisse to est najwiekszy dramat dekady.
Na E14 ludzie całą I połowę wrzeszczeli, żeby zdjąć Cisse. Na początku II połowy to tylko czekaliśmy, aż Cisse zawali gola - to była jedyna szansa na to, żeby Sobolewski go zdjął z boiska.

No i faktycznie, musiał Cisse zrobić stratę na 1:1 żeby Sobolewski zajarzył o co chodzi. Nie wiem co jest nie tak z Sobolewskim, czy on faktycznie kompletnie nie widzi co się dzieje na boisku?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując