LucjuszWielki napisał(a):

Cisse to est najwiekszy dramat dekady.
|
Na E14 ludzie całą I połowę wrzeszczeli, żeby zdjąć Cisse. Na początku II połowy to tylko czekaliśmy, aż Cisse zawali gola - to była jedyna szansa na to, żeby Sobolewski go zdjął z boiska.
No i faktycznie, musiał Cisse zrobić stratę na 1:1 żeby Sobolewski zajarzył o co chodzi. Nie wiem co jest nie tak z Sobolewskim, czy on faktycznie kompletnie nie widzi co się dzieje na boisku?