Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 28.05.2023, 15:18
MŁyński zagrał jak zwykle, z dwie akcje poszedl do przodu w odróżnieniu od Cisse.

Cisse to est najwiekszy dramat dekady. gosc nie ma pojęcia jak się ustawiać. Spogląda do tyłu aby patrzeć co junka mu pokazuje bo on nie wie czy podbiec czy sie cofać. Sytuacja gdzie ma prawie pilek jak na tacy to ręce daje pod pachy bo się boi lekkiego zderzenia. To było śmieszne... Odbił się od przeciwnika jak kłoda a sędzia raz na naszą korzyść dał niby faul...

Po jego stracie zaraz zrobiła się korner na 1:1. Oczywiście nie ta kaleka jest winna, że ni ma pojecia o grze w piłkę, a trener, który uparcie na niego stawiał nawet w 2 połowie, Przecież Szot z przodu jest 100 razy lepszy.

Z perspektywy trybun bramka na 1:2 i pokraczna obrona w wykonaniu Łasickiego wyglądała tak samo jak bramka z Łksem.. Cofał się i został nawinięty jak gosc z Podbeskidzia przez Rodado :/

Jeśli o Łasickim mowa to nie dostał przypadkiem w twarz w doliczonym czasie gry i nie powinien być karny?

W 90+ po rożnym Sapała chce dojśc do piłki, trzymany pod pachy za klatkę i sędzia nic, takich fauli była cała masa, praktycznie niegwizdane.... Trener swoją droga, ale tak się nie da grać.

Odpowiedz cytując