Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 28.05.2023, 15:09
Wierzyć w awans trzeba do samego końca. Nie takie cuda się w ostatniej kolejce działy.
Ale wiara to jedno a realna ocena szans to drugie.


Dlaczego mielibyśmy wygrać w barażach skoro cztery mecze o wszystko przegraliśmy ?
Kto ma ponieść morale i mental rozbitej drużyny ? Sobolewski ? Cztery razy się nie udało to dlaczego mam wierzyć, że piąty raz się uda. Święty Kuba ze swoimi drętwymi przemowami ? Wolne żarty.
W dodatku Ci lepsi zawodnicy bardziej już będą myśleć w jakiej drużynie zagrają w przyszłym roku.


Dziś zawiedli wszyscy a nade wszystko trener ze swoimi błędnymi decyzjami i brakiem reakcji na wydarzenia boiskowe. James mógł irytować stratami ale bez niego środek pola nie istniał. Obecność Cissego na boisku powinna zakończyć się w trzydziestej minucie. On ma jakiś zapis, że musi grać ?



Jednak nie zwalałbym całej winy za ewentualny brak awansu na trenera Sobolewskiego. Nie jest wybitnym trenerem to fakt. Ale wiele rzeczy poprawił i w ogóle dał jakąkolwiek nadzieję na awans. Gdzie bylibyśmy teraz pomimo porażki, gdyby jesienią zdobyto te kilka punktów więcej ? Inna sprawa, że wówczas pewnie tkwilibyśmy dalej w układzie z wujkiem, nie byłoby zaciągu hiszpańskiego i walczylibyśmy heroicznie o utrzymanie.
Obecność Sobolewskiego na ławce to efekt błędnej polityki klanu B., którego efektem był spadek i fatalna jesień.
Odpowiedz cytując