|
Tak jak mowilem ze caly czas potykamy sie w decydujacych momentach. Nie ma co liczyc na awans. Nie dzwigneli teraz meczu z druzyna srodka to nie dzwigna meczu w barazach. ZADNEGO.
Wyjebane mam juz w leczna bo i tak czy zagramy baraze na wyjezdzie czy u siebie nie ma znaczenia. Dzisiaj pokazali ze nawet u siebie potrafia dac dupy. Nie chce mi sie tego nawet ogladac. Najsmieszniej bedzie jak puszcza wejdzie. Przynajmniej bedzie smiesznie. Sobolewski mocno nie trafia ze zmianami.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 28.05.2023 o godz. 15:12.
|