Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 28.05.2023, 14:59
Pierwsza sprawa:

W I połowie ludzie z trybun krzyczeli, żeby zdejmował Cisse.

W II połowie od początku Cisse zbierał gwizdy. Jeden gościu obok mnie się wyzłośliwiał, że Sobol czeka aż Cisse zawali bramkę, dopiero wtedy go zdejmie.

Od początku graliśmy w 10., bez lewego skrzydła.

Druga sprawa:

Wisła nie ma schematów w ofensywie. Piłka chodzi bardzo powoli przez stoperów.
Akcja: Moltenis do Łasickiego, Łasicki powoli do Jarocha, Jaroch po linii do Villara - a Villar ma już 2 przeciwników na plecach.... Ludzie kurvva to nie jest żadne wyprowadzanie piłki i budowanie akcji....
W ofensywie liczymy tylko na przebłysk indywidualnych umiejętności. Tak się nie da grać.

Nie wyobrażam sobie, żeby Sobolewski po tym sezonie nadal był trenerem.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując