Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 28.05.2023, 14:55
Zaczynaliśmy tę rundę z 10 miejsca. Marzyliśmy o załapaniu się na miejsce 6. Taki był cel. Dzięki świetnej grze drużyny dostaliśmy szansę, żeby marzyć o awansie bezpośrednim. I cały czas jednak ta nadzieja się tli. I to, że porażkę z Sosnowcem rozpatrujemy w kategorii tragedii, to przez to, że drużyna nas po przerwie zimowej rozpieściła. A prawda jest taka, że w przerwie zimowej, gdy byliśmy na 10 miejscu, każdy z pocałowaniem w rękę wziąłby miejsce 6. Baraże mamy już pewne, teraz trzeba wierzyć i liczyć, że gdziekolwiek nie będziemy w tych barażach grać, to drużyna pokaże raz jeszcze charakter. Czego każdemu z nas życzę.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując