|
Hahahaha
Nie da się inaczej tych parodystow na boisku i w sztabie skomentować. Nie wjedziemy do eklasy nawet przez baraże, może jakbyśmy je grali z Chojniczanka, a nie z TBB czy Puszczą. Jesteśmy największymi dziadami w Polsce.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|