Cytat:
|
Wyje%^*(#()nie na sobolewskiego wynika z tego co sie dzieje przez caly tydzien i w szatni. Skoro widza, ze chu(%*ja przygotowuje druzyne do meczu, nie ogarnia tego co zrobi rywal to maja wyje(^*(bane w niego. Normalka.
|
Ale musisz przyznać, że dzisiaj Fernandez gówno pokazał, wykartkowanie go wcześniej czy później było tak samo mądre i potrzebne jak niewykartkowanie. Z Podbeskidziem wygraliśmy bez niego, w niby trudniejszym meczu. Dzisiaj mecz łatwiejszy i przegrywamy z nim a on nic nie dał.
I kto miał rację? No Jaruś, że nie ma co na siłę się kartkować bo mógł dojechać bez pauzy do końca sezonu, a nawet jak będzie pauzował to po pierwsze i z nim i bez niego wygrywać trzeba, a po drugie słabsze mecze też gra no i co z niego za pożytek? Równie dobrze mógł kolejny mecz dzisiaj pauzować.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.