Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 28.05.2023, 14:35
Ja, po dzisiejszym meczu, już nie wierzę w awans.

Zagłębie przyjechało odbębnić mecz i jechać do domu. W pierwszej połowie czekali na bramki. W drugiej praktycznie też.
A my, zamiast im władować ile się da, zagraliśmy jeszcze gorzej.
Niestety ale wynik jest zasługą Sobolewskiego. Kolejny raz - Puszcza, Ruch, ŁKS.
Czego my możemy szukać w barażach, jak nie wytrzymujemy mentalnie meczu z Zagłębiem, któremu tak naprawdę nie chciało się dzisiaj za bardzo grać?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując