AS82 napisał(a):

|
Dziś przegraliśmy bezpośredni awans bo prowadząc 1-0 , nie zataakowalismy by zdobyć 2ga bramkę. Przestali jak barany całą 1 połowę.
|
A trener na to nie reagował, w przerwie też żadnej reakcji. Co robił Cise po przerwie na boisku? Jedyna akcja która miała tempo to Łasickiego w drugiej połowie, reszta to spacer i kółeczka w miejscu.
Zagrali jakby chcieli przegrać. Ta bramka z rogu na 1:1 to też kabaret. Wszyscy stoją podparci pod boczki.