Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 28.05.2023, 14:19
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dziś przegraliśmy bezpośredni awans bo prowadząc 1-0 , nie zataakowalismy by zdobyć 2ga bramkę. Przestali jak barany całą 1 połowę.
A trener na to nie reagował, w przerwie też żadnej reakcji. Co robił Cise po przerwie na boisku? Jedyna akcja która miała tempo to Łasickiego w drugiej połowie, reszta to spacer i kółeczka w miejscu.

Zagrali jakby chcieli przegrać. Ta bramka z rogu na 1:1 to też kabaret. Wszyscy stoją podparci pod boczki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując