Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 28.05.2023, 14:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Tak, winni Hiszpanie ! Jak bedziesz odwiedzał Koalika w szpitalubtonjuż tam zostań.
A co pokazali Hiszpanie dzisiaj? Co pokazali w Gliwicach. Tylko indywidualne popisy. Jak wychodzi tak jak w Bielsku to jest dobrze. Ale nie zawsze wychodzi. Piłka nożna to nie szachy. Oni się dziś kłócili między sobą.

A co do szpitala to sugeruję okulistyczny...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując