AgresywnyChomik napisał(a):

|
Tak, winni Hiszpanie ! Jak bedziesz odwiedzał Koalika w szpitalubtonjuż tam zostań.
|
A co pokazali Hiszpanie dzisiaj? Co pokazali w Gliwicach. Tylko indywidualne popisy. Jak wychodzi tak jak w Bielsku to jest dobrze. Ale nie zawsze wychodzi. Piłka nożna to nie szachy. Oni się dziś kłócili między sobą.
A co do szpitala to sugeruję okulistyczny...