|
Myślałem zrobić analizę meczu z Zagłębiem, ale szkoda czasu. Naszego maestro trenerki kontry zabiły.
No kto by się spodziewał że Zagłębie tak zagra?
A przygotowabie mentalne? Tu dopiero się popisał.
Szkoda że wysiłek tylu osób został tak bezmyślnie zmarnowany.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|