|
Po awansie. Niech piłkarze jadą na wczasy.
Nie potrafiliśmy dźwignąć presji w meczu u siebie z trzynastą drużyną w tabeli, która ostatni mecz na wyjeździe wygrała blisko rok temu. To jak mamy wytrzymać presję w meczu barażowym. Celowo pisze w liczbie pojedynczej, bo prawdopodobnie odpadniemy na pierwszej przeszkodzie.
Spodziewałem się, że wywrócimy się w Łęcznej, ale Sosnowiec na luzie ogramy. Jak widać nie zasługujemy na ten awans i tyle.
|