Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 28.05.2023, 13:46
Bayern napisał(a):Wyświetl post
Wpuszczanie Młyńskiego na boisko to sabotaż.
Dokładnie. Sobolewski niczego się nie nauczył. Przecież ten człowiek aktywnie sabotuje grę, fauluje pod polem karnym rywala, zablokował dośrodkowanie Junci. Ale i tak ma abonament u Sobolewskiego.

Co do samego meczu - obraliśmy się perspektywą awansu. Brawo.

Sobolewski znowu taktycznie dno. Termalika to był jednak wypadek przy pracy. Zagłębie nas rozwaliło kontrami a ten co zrobił? Nic. Niespodzianka to nie była że tak zagrają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2023 o godz. 13:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując