Bayern napisał(a):

|
Wpuszczanie Młyńskiego na boisko to sabotaż.
|
Dokładnie. Sobolewski niczego się nie nauczył. Przecież ten człowiek aktywnie sabotuje grę, fauluje pod polem karnym rywala, zablokował dośrodkowanie Junci. Ale i tak ma abonament u Sobolewskiego.
Co do samego meczu - obraliśmy się perspektywą awansu. Brawo.
Sobolewski znowu taktycznie dno. Termalika to był jednak wypadek przy pracy. Zagłębie nas rozwaliło kontrami a ten co zrobił? Nic. Niespodzianka to nie była że tak zagrają.