Temat
:
33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
108
28.05.2023, 13:42
dynek.pl
napisał(a):
Krakowska Borussia...
Śmierdziało tą stratą punktów od 2 minuty...
I jeszcze tylko stracimy atut własnego boiska w barażach.
Niestety, ale już mamy po awansie.
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee