Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.05.2023, 12:43
Mimo korzystnego wyniku na razie nasi nie grają dobrze. Są zbyt pasywni, mało ruchliwi, bardzo statyczni w kryciu i ustawianiu się względem rywali. Nie ma odpowiedniej dokładności i koncentracji w ofensywie. Nie widać, że to kluczowy mecz sezonu.

Widać natomiast, że bardzo brakuje w drugiej linii Igbekeme: jego asekuracji, inteligentnego ustawiania się, odbiorów. Grający zamiast niego Duda to póki co zawodnik o wiele gorszy i to kilkakrotnie.

Obawiam się o wynik w drugiej połowie, mam nadzieję, że szybko uda się podwyższyć prowadzenie.

Cisse dramatyczny. Znów gramy bez lewej strony. Fernandez całkowicie odpuszcza pracę w destrukcji. Stąd potężnie dziury między formacjami.
Ostatnio edytowane przez Markus : 28.05.2023 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując