MateuszABG napisał(a):

Tak, ale GKS formalnie wczoraj też "grał o nic" ( Tak wiem że formalnie mecz derbowy)
No cóż...
|
Chyba pierwszy raz mieli pełny stadion.
Derby rządzą się swoimi prawami, o czym Craxa się przekonała wielokrotnie w poprzednich latach. My również.