Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.05.2023, 04:11
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.
Fajnie jakby weszli bo mają wspaniałą historię i extra dobrze wygląda z Ruchem (ale mocnym).
Z drugiej strony Słonie są z Małopolski i bawią się za prywatną kasę bogatego właściciela (i tak powinno być), a nie pieniądze z kolejnych emisji akcji obejmowanych przez miasto.
I dlatego wolę żeby (obok nas) awansowały Słonie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 28.05.2023 o godz. 07:03.
Odpowiedz cytując