Elendil napisał(a):

Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...
A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.
|
Fajnie jakby weszli bo mają wspaniałą historię i extra dobrze wygląda z Ruchem (ale mocnym).
Z drugiej strony Słonie są z Małopolski i bawią się za prywatną kasę bogatego właściciela (i tak powinno być), a nie pieniądze z kolejnych emisji akcji obejmowanych przez miasto.
I dlatego wolę żeby (obok nas) awansowały Słonie.