Karherop napisał(a):

Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?
Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.
Układy kończono z mniej blachych powodów.
|
Na razie to my musimy wygrać dwa mecze.
A jak Ruch przepadnie, to przez siebie. Wyniki mieli ponad stan, sędziowie przymykali oczy na brutalne zagrania - jeśli nie awansują to dlatego że nie zasłużyli. Farta mieli aż za dużo.
Piłkarsko z tego co mają wyciśnęli 120% - za to szacunek. Ale do Wisły nie mają podjazdu jeżeli chodzi o jakość.