Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 27.05.2023, 23:20
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.
Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?

Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.

Układy kończono z mniej blachych powodów.
Odpowiedz cytując