Elendil napisał(a):

Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...
A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.
|
Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?
Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.
Układy kończono z mniej blachych powodów.