|
A kogo obchodzą te pseudo zgody gangów narkotykowych? I to jeszcze takich co się co chwilę prują...
Srał pies Ruch, ważny awans Wisły. Fetowałem ich wpitol od GKS-u, kibicowałem sraczkowatym pierwszy (i oby ostatni) raz w życiu, nie zawiedli, chwała im. Derby dla Gieksy, awans dla nas!
Powtórzę - w dupie mam Ruch. Liczy się tylko Wisła, ta sportowa - a nie podział stref wpływów w rozprowadzaniu prochów wśród debili i dzieciaków.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.05.2023 o godz. 22:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|