Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 27.05.2023, 21:56
framat napisał(a):Wyświetl post
nastroje na forum niebieskich są takie, że głowa mała:
- "zadowolenie wisly z naszej porazki w derbach to juz za duzo. To tak jakby widzew kibicowal lksowi w meczu z nami. Bawcie sie w ta zgode sami juz w meczu u siebie bylo widac jak duzo brakuje im do widzewa"
-"dzisiaj bedzie nie tylko swieto cyganow, ale i wislakow - ich popisy we wszystkich social mediach to mistrzostwo. Wiecej smierdzielow i nazioli slyszalem tylko od cyganow i szczew. Takiej sztamy jeszcze w polsce nie widzialem"
-"wy dali za ta wisla?tam tance gratulacje do cyganow itp,ino widzew, żeby te krakowskie niepowiem co jutro 5 dostali"
-"mają pieniądze aby zmobilizować każdego z którym gramy do końca i osłabić zapał tych którym jednak by się chciało walczyć przeciw nim ."

nawet mój wpis o dupsku karmy zacytowali ;-)
to mnom fszonsło
Odpowiedz cytując