limit frajerstwa sie skonczyl - i nie mam zamiaru sie nawet zastanawiac co by bylo gdyby - idziemy pewnie po 2 zwyciestwa z leszczami i wracamy do ekstraklasy .....teraz pytanie : z czym tam wracamy


? ....oby wiosenna runda Kiko i Jaro to byla tylko transferowa rozgrzewka przed awansem , bo tak naprawde to widze 4 - max 5 zawodnikow ktorzy daliby tej druzynie utrzymanie w ekstraklasie za rok .....a teraz lincz za prawde ...1 ...2 ...3 ...