Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.05.2023, 19:42
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?
Ruch wyglądał jak zwykle poza meczem z nami - głównie polowanie na kontry długimi podaniami lub wrzutki. Kiedy GKS miał wynik w drugiej połowie to nie forsowali tempa. Kiedy Ruch wyrównał Katowice rzuciły im się do gardła. Mieli kilka dobrych okazji, poprzeczkę, w końcu kopia kilku wcześniejszych sytuacji z zamykaniem akcji przy prawym słupku i gol.

Jedno co mnie ciekawi że Ruch nie dostawał kartek - a powinien, bo grali chamsko. GKS za to był karany za ostre zagrania.

Czy mogą stracić punkty za tydzień? Jasne. Nie będzie to sensacja, ale są faworytem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.05.2023 o godz. 19:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując