viktor56 napisał(a):

|
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?
|
Ruch wyglądał jak zwykle poza meczem z nami - głównie polowanie na kontry długimi podaniami lub wrzutki. Kiedy GKS miał wynik w drugiej połowie to nie forsowali tempa. Kiedy Ruch wyrównał Katowice rzuciły im się do gardła. Mieli kilka dobrych okazji, poprzeczkę, w końcu kopia kilku wcześniejszych sytuacji z zamykaniem akcji przy prawym słupku i gol.
Jedno co mnie ciekawi że Ruch nie dostawał kartek - a powinien, bo grali chamsko. GKS za to był karany za ostre zagrania.
Czy mogą stracić punkty za tydzień? Jasne. Nie będzie to sensacja, ale są faworytem.