|
Jutro gramy u siebie z Sosnowcem, serio tego nie da się nie wygrać.
Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|