Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 27.05.2023, 19:10
Jutro gramy u siebie z Sosnowcem, serio tego nie da się nie wygrać.

Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując