MateuszABG napisał(a):

|
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze
|
To oznacza, że jak wygramy, to baraże będziemy oglądać na pełnym spokoju.
viktor56 napisał(a):

|
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?
|
Do przerwy powinni przegrywać 3:0. Oddali dwa celne strzały. Za tydzień spokojnie mogą dostać w pałę.