Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 27.05.2023, 18:52
MateuszABG napisał(a):Wyświetl post
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze
To oznacza, że jak wygramy, to baraże będziemy oglądać na pełnym spokoju.

viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?
Do przerwy powinni przegrywać 3:0. Oddali dwa celne strzały. Za tydzień spokojnie mogą dostać w pałę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.05.2023 o godz. 18:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując