Skawa Wadowice napisał(a):

|
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....
|
W tym roku wyje*aliśmy się z ŁKSem, Ruchem i Puszczą - drużyny 1-3 na koniec zeszłego roku. I wszystkie trzy mecze graliśmy na wyjeździe.
Teraz gramy w Twierdzy R22 z #13 na wakacjach. Za tydzień z #11 na wakacjach u nich.
Już łatwiej nie będzie!
W Kraku trzeba głównie uważać na kartki. W Łęcznej nie ma to znaczenia.