|
W ogóle ta bramka dla ŁKS to jakieś curiosum - pozwolili chłopczykowi kopnąć piłkę z 17 metrów - nikt tego nie zablokował, bramkarz był zasłonięty, ale spokojnie mógł to wyciągnąć.
Na szczęście, bo może unikniemy meczu z Arką, która na naszym boisku mogłaby sprawić niespodziankę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|