|
Orientujecie się, czy można komuś przekazać bilet przez system sprzedażowy (funkcja "Przekaż bilet"), przy czym nie chodzi o miejsce na karnecie tylko normalny bilet kupiony w systemie? A jeśli tak, to czy ta druga osoba musimy mieć kartę kibica. Z regulaminu wynika, że można tylko przekazać miejsce w ramach karnetu innej osobie posiadającej kartę, ale może ktoś już przerabiał taką sytuację.
|