Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.05.2023, 12:08
Ktoś kto nie oglądał meczu Arki z ŁKS-em nie wie jak wielką przewagę miała drużyna z Gdyni przez niemal cały mecz. ŁKS przyfarcił, albo bardziej - Arka sfrajerzyła.

Te trzy nasze przegrane to wina głównie Sobolewskiego. Gdybyśmy dziś zagrali z Ruchem czy ŁKS-em tak jak zagraliśmy z Termaliką to pewnie punkty byśmy wywieźli. Dobrze że wnioski zostały wyciągnięte.
Mecz z Puszczą to była absolutna patologia, tutaj ciężko ocenić, zapasy w błocie to w końcu ulubiony sport Niecieczan.

Czy Ruch wywali się na GKS-ie? To możliwe, ale pamiętajmy że Katowiczanie to jeszcze więksi frajerzy niż Arka. Może być podobnie jak w meczu z ŁKS-em, że optycznie Ruch nie będzie istniał a strzeli jednego gola więcej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.05.2023 o godz. 14:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując