|
ŁKS to wiadomo, od meczu z nami już poza zasięgiem. Natomiast Ruch... Gieksa im na pewno nie odpuści, ale chcieć a móc to dwe inne sprawy. Do tego mamy gorszy bilans z nimi, więc muszą przegrać, remis nic nam (w kontekście awansu z 2 miejsca) nie daje.
Oczywiście zostajemy my i mecz z Sosnowcem w tej kolejce, no ale jak takiego meczu nie wygramy, to z czym do ludzi.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|